Jak požádat o ruku? Nechte se inspirovat originálními nápady z celého světa!

žádost o ruku

[obsahova-navigace]

Vybrali jsme pro vás 11 inspirativních videí, jak požádat o ruku, které mají obrovský náboj. Někde hraje prim prostředí, jinde je to nápad. Vždy je to ale příběh dvou lidí, kteří jsou připravení posunout se do další etapy života. Pokud i vy cítíte, že váš vztah je připravený na další krok, jděte do toho. S trochou inspirace, můžete pojmout žádost o ruku i hodně netradičně. A podívejte se i na několik důležitých tipů, jak a kdy požádat o ruku.

x2a4GgYtbVQ

1.) Žádost o ruku u vodopádů

Nejromantičtější místa najdete u vodopádů. A nezáleží na tom, zda se vydáte k českému Mumlavskému vodopádu do Krkonoš, k Viktoriiným vodopádům do jižní Afriky, nebo do Kanady k Wapta Falls. Důležitá je atmosféra, dva lidé a romantická kulisa uprostřed přírody.

Tip! Chystáte se svou budoucí partnerku překvapit žádostí o ruku v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění pro sebe i pro ni. Nyní i s připojištěním na COVID.

Již od 7 Kč na den BxmvvEecEf0

2.) V Benátkách na gondole

V Benátkách můžete o ruku požádat kdekoliv a bude to mít tu pravou romantickou náladu. Nejkrásnější je to ale samozřejmě přímo na jedné z gondol. Tady vám s organizací může pomoci i profesionální agentura.

Tip! Benátky jsou pohodlně dosažitelné vozem. Udělejte z žádosti o ruku romantický výlet pro dva.

jTNts15UNlQ

3.) Řecká romantika na Santorini

Ostrov Santorini patří k nejkrásnějším řeckým místům, která lze navštívit. A je to také perfektní kulisa pro romantickou žádost o ruku.

Tip! Pokud se chystáte do Řecka, ještě se vám budou hodit:

* 15 nejkrásnějších řeckých ostrovů
* Neznámé ostrovy Řecka a další místa bez turistů
* Cestovní pojištění do Řecka

UF2n1g5TycU

4.) Ve vzduchu na Maledivách

Západ slunce na Maledivách, žádost o ruku na bělostné pláži, na lodi na vlnách tyrkysového moře nebo v místní restauraci, to vše má obrovský romantický náboj. Ale proč to ještě nevyšperkovat společným adrenalinovým zážitkem?

LHarpW0NJ_Y

5.) Vydejte se do magického Laponska

Zasněžená romantika Laponska vás uchvátí. Je to námět nejen na netradiční romantické místo pro žádost o ruku, ale také na úžasnou dovolenou. Třešinkou na dortu je kouzelná polární záře nad hlavou.

lCtbwDxBp6A

6.) Žádost o ruku v ráji

Havajské ostrovy jsou rájem na zemi. Pohádkové pláže s tyrkysovým mořem, úchvatné svahy sopek a dech beroucí scenérie. A před nimi poklekne on s prstýnkem v ruce. Kdo by neřekl ano.

v3xfLQqphyc

7.) Zdolejte horské štíty

Milujete společné horské túry? Vyberte si vrchol a vydejte se na něj v čase, kdy by měl být bez turistů. Společný zážitek, který milujete, je perfektním tipem, jak požádat o ruku vaši partnerku.

Tip! Ubytování kdekoliv na světě si můžete zařídit dopředu na portálu Booking.com. Nyní i s cashbackem 4 % z nákupu.

s03HtQ1GLY4

8.) Projděte se po Karlově mostě v Praze

Za romantickými místy není třeba cestovat na konec světa. Nejkrásnější místa najdete i u nás. Patří k nim i pražský Karlův most.

5_v7QrIW0zY

9.) Kdekoliv, ale s partou dobrých přátel a rodiny

Tato žádost o ruku vám vžene slzy do očí. Není totiž jen o těch dvou, ale také o lidech, které kolem sebe mají. Je vtipná, je romantická a dá se provést kdekoliv. A ano, Bruno Mars v ní hraje velice podstatnou roli.

yFUn_6lQZmo

10.) V kině u vás za rohem

Natočte vlastní krátký film a nechte ho promítnout v místním kině, kde bude sedět vaše milovaná. Povedená inspirace je z vedlejšího Polska.

P2MFbCqfg5w

11.) Vyhlídkový let je pro mnohé adrenalinový zážitek. Zvlášť pokud budete

předstírat poruchu motoru a necháte partnerku číst záchranné instrukce. Ale zařídit se to dá samozřejmě i poklidnějším způsobem.

žádost o ruku

Pár praktických tipů, jak požádat o ruku

Máme tu pár zásadních otázek a to: Jak vybrat nejkrásnější prstýnek? Kde a kdy se zeptat? Nebojte se ničeho, se vším vám rádi poradíme a nasměrujeme vás, aby váš den byl opravdu den s velkým D.

zásnubní prsten

Jak vybrat nejkrásnější prstýnek?

Řiďte se srdcem a vaší intuicí. Kdo jiný by měl lépe vědět, co vaši partnerku oslní, než vy. Krásné prsteny můžete nakoupit i on-line. A v těchto e-shopech lze nakoupit i s cashbackem:

  • Klenoty Amber je českých e-shop se šperky s cashbackem 15 %.
  • Klenoty Aurum nabízí značkové šperky i hodinky s cashbackem 7 % i dopravou zdarma u nákupu nad 3 000 Kč.
  • Šperky-eshop.cz je dalším z prodejců kvalitních šperků s cashbackem 8 %.
  • Krásné prsteny najdete i v e-shopu Sperky.cz s cashbackem až 11 %.

vhodný čas na zásnuby

Kdy požádat o ruku?

Rozhodně až ve chvíli, když jste na další krok připraveni oba. Mluvte o zasnoubení, o svatbě a společném životě. Nemusíte se ptát příliš okatě, ale před žádostí o ruku byste si měl být jistý vy i vaše partnerka.

Kde požádat partnerku o ruku?

Kde požádat o ruku?

Tady je to jen na vás. Na zvoleném místě vám zkrátka musí být dobře. Může to být místo vašeho prvního rande, ale také netradiční kout na druhém konci planety. Vše přizpůsobte vašim zvykům, ale finančním možnostem. Na cestu na netradiční místo si sice můžete půjčit, ale ideálnější je financovat to z vlastních úspor.

zásnuby v zahraničí

Cestujete do zahraničí?

Stále jsme pod tlakem covidové pandemie. Podívejte se proto před cestou na pravidla pro cestování do zahraničí i pravidla pro návrat domů. A nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění.

Přejeme vám, aby vaše vysněná představa, jak požádat o ruku, proběhla přesně tak, jak si naplánujete. A samozřejmě, abyste na konci slyšeli to vytoužené slůvko ANO.