Rentilus Reality

Poskytovatelem služby řešení situace bez spotřebitelského úvěru formou poskytnutí realitních služeb je společnost Rentilus s.r.o., IČO: 10667482, sídlo společnosti: Ječná 550/1, Praha, 120 00.

rentilus reality

Jedná se o prodej nemovitosti do družstevního vlastnictví prostřednictvím uvedené realitní společnosti, přičemž v nemovitosti můžete zůstat i nadále bydlet a formou nájmu ji postupně získávat zpět do svého vlastnictví.

Uvedená služba není poskytnutím spotřebitelského úvěru a nepodléhá registraci a dohledu České národní banky. Peněžní prostředky získáte prodejem své nemovitosti.

Pro koho je služba určena?

Pro spoluvlastníka nebo vlastníka nemovitosti s potřebou rychlého získání finančních prostředků.

Kdy dostanu peníze za nemovitost?

Vše záleží na vaší součinnosti a podpisů potřebných smluv. Vše je možné zrealizovat do 2. pracovního dne od prvního kontaktu.

Vlastním pouze část bytu/domu. Je možné ji prodat?

Vykoupit je možné i podíly. Podíl můžete prodat i bez souhlasu vlastníků zbytku nemovitosti.

Je možné v nemovitosti dále bydlet?

Ano. Nemovitost po jejím odkupu máte možnost nadále obývat, a postupně ji pravidelnými splátkami získávat zpět do svého vlastnictví.

Musím se dostavit na pobočku?

Většinu potřebné administrativy můžete zvládnout z pohodlí vašeho domova. Návštěva pobočky společnosti Rentilus s.r.o. je zapotřebí spíše ve výjimečných případech po předchozí dohodě.